ласкаво просимо

  • Є запитання? Телефонуйте на номер гарячої лінії 0 800 30 83 30 Пн-Пт 10:00-18:30

Безкоштовна доставкаОбирай та замовляйКлуб день народженняКорисна інформація

 наша історія

Mothercare в Україні

Бренд Mothercare - провідний міжнародний бренд товарів для майбутніх мам та малюків, експерт, що зосереджує свою увагу на потребах дітей та їх батьків, в Україні представляє товариство з обмеженою відповідальністю ЕМ БІ ГРУП. Українські магазини Mothercare нічим не відрізняються від європейських. Англійська компанія ретельно стежить за дотриманням фірмового стилю, якості та професіоналізму персоналу. 

Перший магазин відкрився у серпні 2004 року у Києві в торгово-розважальному комплексі «Глобус». Також до складу компанії входить Early Learning Centre (ELC) – Центр Раннього Розвитку - компанія, що спеціалізується на іграшках. Зараз бренд Mothercare має більш ніж 20 магазинів у Києві, Львові, Дніпрі, Харкові, Одесі, Вінниці. 141 000 постійних клієнтів довіряє Mothercare в Україні. Для детальнішої інформації про магазини відвідайте розділ Знайти магазин

Інтернет-магазин mothercare.ua відкрився для клієнтів у листопаді 2013 року, з того часу лише покращуючи свої послуги та збільшуючи асортимент. На даний момент інтернет магазин має такий самий асортимент та ціни на товари для мам та дітей, пропонуючи також додаткові послуги для постійних клієнтів.

Інтернет-магазин – це просто, швидко та зручно! Приймаючи замовлення 24/7, ви також маєте змогу повернути товар, проконсультуватися за телефоном гарячої лінії, мати власну сторінку на сайті, де можна перевіряти статус замовлення, лишати відгуки та планувати наступні покупки, першими дізнаватися про акції та пропозиції, безкоштовно отримувати замовлення в магазинах, дізнаватися багато цікавого в порадах та статтях фахівців про батьківство та дітей та просто звільнити свій час для того, щоб провести його з родиною.

Історія Mothercare

Mothercare має майже 60-річний досвід у сфері товарів для майбутніх мам, немовлят та дітей віком до десяти років та налічує більш ніж 1000 магазинів у 60 країнах світу, з них близько 200 магазинів у Великобританії. Завдяки високій якості товарів та професійному обслуговуванню клієнтів, Mothercare здобув багато нагород, репутацію преміального бренду та довіру 40 мільйонів людей у всьому світі. Всі товари задовольняють найжорсткіші європейські, британські та українські стандарти безпеки та якості. 

Підприємець Селім Зілха і сер Джеймс Голдсміт відкрили свій перший магазин Mothercare в 1961 році в графстві Суррей, Англія. Спочатку бізнес був орієнтований лише на коляски, дитячі меблі та одяг для вагітних, але згодом асортимент товарів поповнився одягом для дітей до п’яти, а згодом – до десяти років. Перший магазин з іграшками ELC був відкритий ще у 1974 році. Зараз Mothercare пропонує широкий вибір одягу, меблів, постільної білизни, аксесуарів для годування та купання, спеціального обладнання для подорожей та іграшки. В асортименті магазинів також є інноваційні продукти, з якими споживач часто мало знайомий. Магазини обслуговують клієнтів в Сполученому Королівстві, в Європі, на Близькому Сході, в Африці і на Далекому Сході.

наша місія - бути провідним брендом товарів для малюків і батьків


mothercare - експерт у всьому, що вам потрібно під час та після вагітності


материнська турбота у всьому, що ми робимо


безпека, якість і комфорт для вашого малюка - наша першо- чергова ціль