ласкаво просимо

  • Є запитання? Телефонуйте на номер гарячої лінії 0 800 30 83 30 Пн-Пт 10:00-18:30

Безкоштовна доставкаОбирай та замовляйКлуб день народженняКорисна інформація

центр раннього розвитку

Що таке Центр раннього розвитку?

Центр раннього розвитку відкрив свій перший магазин на початку 1970-их і зараз має 215 магазинів у Великобританії.

Бренд ELC добре знають у всьому світі і в Україні.

Центр раннього розвитку – це 80 магазинів у 19 країнах світу.

Відвідуючи наш магазин Ви маєте чудову можливість обрати саме ту іграшку, яка точно сподобається Вашій дитині - наші консультанти завжди раді Вам допомогти зробити правильний вибір.

Чому наші іграшки унікальні?

До розробки іграшок ELC залучає дитячих психологів, провідних дизайнерів і найголовніших експертів – дітей.

Центр раннього розвитку робить все можливе, щоб допомогти мамам виростити їх дітей щасливими та впевненими у собі.

ELC створює фантастичні іграшки – іграшки, що розвивають життєво необхідні навички, іграшки, що дають дитині найкращий старт, та іграшки, з якими надзвичайно весело гратись.

Всі іграшки розроблені для розвитку уяви та творчості, щоб зробити навчання веселим і допомогти проявити себе як найкраще. 

Іграшки задовольняють вимоги українських та європейських стандартів безпеки. У розробці іграшок бере участь Королівське товариство попередження нещасних випадків.

Команда ELC випробовує іграшки так, як це роблять Ваші діти: пускає їх сходами, кидає, стрибає на них, штовхає їх, встромляє в них пальці і навіть облизує їх. Можна впевнено заявити, що наші іграшки такі ж витривалі, як і діти, що граються з ними.

Купуйте поки діти сплять!

В інтернет-магазині mothercare.ua Ви можете переглянути та придбати іграшки 24 години на добу не виходячи з дому. Вам не потрібно носити з собою великі, незручні пакунки, Ви можете замовити подарунки для дітей, поки вони сплять з доставкою в будь-який магазин mothercare або додому.

Спеціальна пропозиція для наших підписників - Клуб День Народження ELC - знижка 20% на всі іграшки в місяць народження ваших діточок.

Зареєструйтесь зараз та першими дізнавайтесь про всі акції!