ласкаво просимо

  • Є запитання? Телефонуйте на номер гарячої лінії 0 800 30 83 30 Пн-Пт 10:00-18:30

Безкоштовна доставкаОбирай та замовляйКлуб день народженняКорисна інформація
доставка замовлення
 

 

Види доставки

Доставка Термін доставки
(зверніть увагу: доставка здійснюється тільки за наявності товару)
Вартість доставки

Кур'єрська доставка за адресою

Термін стандартної доставки – 2-4 робочі дні.

Замовлення, здійснені після 12:00 в п'ятницю чи в вихідні дні будуть доставлені наступного тижня.

Доставка здійснюється з понеділка по п’ятницю.

Ви можете вказати зручний інтервал часу для отримання замовлення у полі «Інструкція з доставки» під час оформлення замовлення.

Доставка за тарифом "Нової Пошти"

 

* Замовлення об'ємною вагою (яка розраховується кур'єрською службою) до 30 кг доставляються до дверей, замовлення об'ємною вагою 31 кг і більше доставляються до під'їзду.

**Загальна сума замовлення з урахуванням усіх акцій і знижок.

 

Доставка частинами

Будь ласка, зверніть увагу, в деяких випадках Ваше замовлення може бути відправлене більш ніж однією посилкою. Якщо Ви не отримаєте все, що Ви очікували, одразу, будь ласка, почекайте ще 2 робочі дні перш ніж зв'язатися з нами.

 

Збільшений термін доставки

Доставка деяких товарів, великих або громіздких, може зайняти трохи більше часу. Якщо це так, ми Вам повідомимо. 

 

 

Як скоро я зможу отримати своє замовлення?

Ви зможете забрати Ваше замовлення в магазині Mothercare у Вашому місті, як тільки воно буде доставлене, Вам надійде SMS повідомлення по телефону. Якщо Ви зробили замовлення через Інтернет, Ви зможете перевірити статус Вашого замовлення в розділі «Моя сторінка» щоб дізнатись, коли Ваше замовлення буде доставлено в магазин.

Що мені потрібно взяти з собою, коли я забираю своє замовлення?

Будь ласка, візьміть з собою документ, що підтверджує замовлення або випишіть номер замовлення. Якщо Ви оплатили замовлення через банк, візьміть з собою підтвердження оплати та паспорт. 

Чи може хтось крім мене забрати замовлення?

Так. В такому разі Ви повинні вказати цю особу при оформленні замовлення у полі "Додаткова інформація". Ця людина повинна мати при собі паспорт, а також документ, що підтверджує замовлення або номер замовлення.

Що трапиться, якщо я не заберу своє замовлення?

Якщо Ви не можете забрати своє замовлення з будь-якої причини, будь ласка, зателефонуйте в магазин і повідомте про це. Якщо Ви не заберете замовлення протягом трьох днів, його буде скасовано. У випадку оплати карткою через Інтернет чи оплати через банк Ви можете забрати замовлення протягом 14 днів.

Якщо у вас буде 2 чи більше незабраних замовлень, то система може внести Вас в "чорний список" і всі наступні замовлення ми зможеме відправляти тільки по попередній оплаті.

 

Доставка за адресою 

Доставка за адресою здійснюється кур'єром Нової пошти або Міст Експрес. Для отримання замовлення Вам необхідно мати при собі паспорт або посвідчення водія. Перед тим, як підтвердити доставку підписом, розпакуйте посилку та перевірте, будь ласка, чи відповідає товар у посилці Вашому замовленню. Перевірте також цілісність товару у посилці.

Якщо Ви не можете отримати замовлення в назначений час, зберігання посилки на складі Нової пошти довше 5 днів оплачується окремо.  

Замовлення об'ємною вагою (яка розраховується кур'єрською службою) до 30 кг доставляються до дверей, замовлення об'ємною вагою 31 кг і більше доставляються до під'їзду.

 

Збірка та установка

Деякі з наших товарів, наприклад, меблі поставляються в розібраному вигляді і потребують збірки. Зателефонуйте в Службу підтримки, щоб уточнити деталі..

 

Натисніть сюди, щоб дізнатися про оплату замовлення та читайте тут про обмін та повернення товару.