ласкаво просимо

  • Є запитання? Телефонуйте на номер гарячої лінії 0 800 30 83 30 Пн-Пт 10:00-18:30

Безкоштовна доставкаОбирай та замовляйКлуб день народженняКорисна інформація

Обмін та повернення товару

Ми повернемо або обміняємоти будь-який товар1 протягом 14 днів з дня покупки, керуючись Законом України «Про захист прав споживачів», Ми здійснимо повернення чи обмін, якщо Ви ним не користувались і повернете його в тому ж вигляді, в якому Ви його придбали, з усіма ярликами. Вам потрібно буде також підтвердити, що Ви зробили покупку у нас (чек). Обміняти придбаний товар ви можете через повернення, тобто прислати нам той товар, що вам не підійшов та зробити нове замовлення на сайті.

1) Поверненню та обміну не підлягають: корсетні товари, парфюмерно-косметичні вироби, пір'яно-пухові вироби, дитячі іграшки м'які, дитячі іграшки гумові надувні, зубні щітки, розчіски, гребінці та щітки масажні, білизна натільна, в тому числі піжами, боді та комбінезони для сну, білизна постільна, панчішно-шкарпеткові вироби, товари в аерозольній упаковці, DVDs, товари для немовлят (пелюшки,  соски,  пляшечки для годування тощо).2 Якщо Ви хочете повернути товар з набору, Ви повинні повернути весь набір.

2) Це не стосується випадків, якщо товар несправний або не відповідає замовленню.

Замовлений товар можна повернути в один з магазинів Mothercare.

1. Якщо замовлення було отримане в магазині:

2. Якщо Ви отримували замовлення за адресою:

Реквізити рахунку для повернення коштів на банківську карту:

Якщо Вам потрібна порада, перш ніж повернути товар, будь ласка, зв’яжіться з нами. Просимо звернути увагу - будь-які поштові та кур'єрські витрати, пов’язані з поверненням товару не відшкодовуються. Всі повернені товари повинні супроводжуватися документом, що засвідчує замовлення в інтернет магазині.

Гарантія Mothercare

Всі товари в інтернет-магазині Mothercare продаються з гарантією виробника, що діє на території України. У випадку знаходження Вами недоліків, повернення, обмін та ремонт здійснюється згідно з Законом України «Про захист прав споживачів».

Гарантія не поширюється на:

Гарантійні терміни:

Прогулянкові коляски             6 місяців
Коляски 12 місяців
Автомобільні крісла 12 місяців
Меблі   6 місяців
Шезлонги, гойдалки, стрибунці, ходунки                      6 місяців
Стільці для годування   6 місяців
Побутова техніка (стерилізатори, підігрівачі)   6 місяців


Натисніть сюди, щоб дізнатися про оплату замовлення та читайте тут про умови доставки.